Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras įgyvendina projektą „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajono bendruomenėje“, kuris yra finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Projekto tikslas yra padidinti Kauno rajono vyresnio amžiaus (55 m. ir vyresni) gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius jų sveikos elgsenos pokyčius. 

Veiklos:

  • nuotolinės (interaktyvios) treniruotės;
  • treniruotės su treneriais;
  • išvykos į baseiną;
  • sveikatinimo stovyklos (fizinio aktyvumo užsiėmimai, paskaitos, mokymai).

Projekto pabaigoje numatoma organizuoti baigiamąjį renginį, kurio metu bus pristatoma projekto dalyvių fizinių rodiklių pokyčiai, teikiamos rekomendacijos dėl savarankiškos fizinės veiklos tęstinumo.

2019 m. rudens sezono veiklų akimirkos

2020 m. rudens- žiemos ciklo tvarkaraštis 

Sveikatinimo stovyklos

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kasmet organizuoja 3 dienų sveikatinimo stovyklas, kurių metu rajono gyventojai gali susipažinti su jogos, treniruotės su Flexi Bar lazdomis bei funkcinės treniruotės pagrindais, išbandyti juoko jogą, „nirvana fitness“, „mindfulness“ praktikas, gongų muzikos terapiją, mokytis šokių žingsnelių ir šiaurietiškojo ėjimo subtilybių. Judėti taip pat svarbu kaip ir turėti pakankamai žinių priimti sveikatai palankius sprendimus, todėl į stovyklą kviečiami lektoriai, kurie dalyviams skaito paskaitas įvairiomis sveikatos stiprinimo ir prevencijos temomis.

Akimirkos iš 2019 m. sveikatinimo stovyklos